KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14417079
nr 1441 7079
Carl Brandt. Signerad. Olja på duk, 54x65 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:34:09
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)